Pozycjonowaniem serwisów WWW w Polsce i na świecie może zająć się każdy. Nie wymagane są żadne certyfikaty od Google, a także specjalne niedostępne narzędzia. Bardzo łatwo natrafić na firmę lub osobę, która motywowana chęcią szybkiego i łatwego zysku zaproponuje bardzo konkurencyjną cenę pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Klient, który nie zna branży, zadowolony podpisze umowę, przekaże wszystkie podstawowe dostępy i oczekuje efektu w najbliższym czasie. Co się okazuje? Strona po 2 miesiącach, zamiast znaleźć się w TOP 10 wyników wyszukiwania w Google, znika całkowicie z wyników.

Używanie niedozwolonych praktyk przy pozycjonowaniu strony wiąże się bardzo dużym ryzykiem, utraty domeny (adresu strony internetowej) na okres od kilku do kilkunastu miesięcy. W sieci możemy znaleźć ogłoszenia o linkach pozycjonujących sprzedawanych w pakietach np. 10 000 sztuk. Nadal niestety nieuczciwe firmy pozycjonujące strony internetowe używają tych ekstremalnie ryzykownych metod, nie patrząc na ryzyko, jakie one niosą dla klienta.

Ryzyko pozycjonowania strony internetowej

pozycjonowanie stron Wrocław

 

Usługa pozycjonowania Stron Internetowych wykonywana przez naszą Agencję SEO jest w 100% bezpieczna. Nasze działania opieramy przede wszystkim optymalizacji serwisu zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google. Częścią naszej pracy jest ciągła aktualizacja wiedzy dotyczących algorytmu wyszukiwania, który zmienia się bardzo często, nawet kilka razy w ciągu roku. Będąc na bieżąco, możemy walczyć o czołowe pozycje nawet dla najbardziej wymagających fraz kluczowych.

Nie podejmuj ryzyka współpracy z niepewną Agencją SEO. Sprawdź jakie pozycje w wyszukiwarce Google posiada ich strona internetowa. To będą najlepsze referencje.”

 

Dodaj komentarz