Dlaczego rozrzut w wycenie pozycjonowania stron internetowych jest taki duży? Na pewno nie zależy to od dodatkowo płatnych czynników, które można „gdzieś kupić”. Większość kosztów pochłania praca programistów oraz doświadczonych specjalistów z branży SEO. Pozostałe koszty to najczęściej kupione linki np. w tematycznych artykułach na różnych blogach. Nie ma niesamowitych rozwiązań, które przy zainwestowaniu większych środków wpłyną znacząco na osiągane pozycje w wyszukiwarce Google.

Zwiększenie nakładu finansowego na usługę pozycjonowania strony www w wyszukiwarce Google niestety nie przyniesie szybszych efektów. Szybkość pozycjonowania ograniczona jest przede wszystkim przez filtr algorytmu Google, który monitoruje nieodpowiednie i podejrzane zachowania, służące sztucznemu podniesieniu pozycji w wyszukiwarce.

Czy większe finanse przyspieszą pozycjonowanie?

pozycjonowanie Wrocław

Jak można potwierdzić naszą teorię, że wraz ze wzrostem nakładów finansowych ranking pozycji  nie będzie się zwiększał? Należy sprawdzić czy najbogatsze firmy z danych branż mają zawsze najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Oczywiście tak nie jest. Firmowa strona www małej firmy, która jest profesjonalnie pozycjonowana ma szansę przebić się do topowych wyników w wyszukiwarce Google nawet nad pozycje największych konkurentów.

Dla pełnego bezpieczeństwa domen, które mają bardzo długą historię, przykładamy wszelki nacisk na bezpieczne metody pozycjonowania.”