CZYM JEST POZYCJONOWANIE STRON?

Pozycjonowanie Stron Internetowych Wrocław B

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google stało się nieodłączną częścią kampanii marketingowej większości firm. Tych, posiadających stronę WWW, których celem jest pozyskiwanie klientów dla firmy. Konkurencja na rynku powoduje, że pozycja poza TOP 10 w wynikach wyszukiwania, dyskwalifikuje firmę wśród podziału klientów, tych, którzy szukających produktów lub usług poprzez Google. Pozycjonowanie strony lub pozycjonowanie sklepu internetowego, daje duże możliwości efektywnego wejścia na rynek młodym firmom, które nie wypracowały sobie jeszcze marki. Wysoka pozycja na kluczową frazę powoduje efekt zwiększonej aktywności unikalnych użytkowników na stronie. Takich, którzy nie trafiają na stronę przypadkowo, ale w konkretnym celu zakupu produktu lub znalezienia usługi. Proszę się zastanowić jaki efekt może dać Twojej firmie wypozyjonowanie do TOP 10 w Google. 5, 10 lub 20 fraz kluczowych?

POTRZEBNE CI SKUTECZNE POZYCJONOWANIE?

Pozycjonujemy

NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON?

Wyszukiwarka Google opiera swoje działanie na bardzo skomplikowanym algorytmie. Ten, w czasie rzeczywistym analizuje i dodaje do wyszukiwarki strony internetowe, które zostały podłączone do sieci. Algorytm analizuje strony internetowe na podstawie kilkuset wytycznych. Są one szczegółowo sprawdzane i porównywane z konkurencyjnymi stronami o podobnym profilu działania. Pozycjonowanie stron Wrocław – SEO, to działania powiązane z optymalizacją wewnętrzną strony internetowej. Także z działaniami zalecanymi przez Google na zewnątrz strony WWW. Optymalizacji w serwisie WWW podlega kilkadziesiąt elementów. Optymalizacja kodu strony oraz jego struktury służą m.in. do jej przyspieszeniu oraz dostosowania dla urządzeń mobilnych. Są to bardzo ważne elementy rankingowe dla wyszukiwarki Google. Kolejnym kluczowym czynnikiem rankingowym są treści oraz zdjęcia na znajdujące się na pozycjonowanej stronie internetowej. Muszą one współgrać z wytycznymi dotyczącymi idealnej struktury podstron. Kładzie na to nacisk najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. Ostatnią grupą elementów, które wpływają na pozycje strony w Google, są linki wysokiej jakości. Linki przychodzące do strony z innych serwisów. Linki wysokim współczynniku zaufania oraz z portali społecznościowych, a także z serwisów takich jak Google Moja Firma.

Pozycjonowanie Stron Internetowych Wrocław A

JAK WYGLĄDA PROCES POZYCJONOWANIA STRONY INTERNETOWEJ?

Pozycjonowanie strony internetowej najlepiej rozpocząć już na etapie wczesnego projektowania od wstępnego. Projektując każdą podstronę z osobna, musimy wiedzieć jakie słowa i frazy kluczowe będą przypisane do każdej z nich. Pozwoli nam to na uniknięcie źle zaprojektowanych lub za krótkich tekstów. Tych, których nagłówki i treść w żaden sposób nie odnoszą się do fraz kluczowych, które chcemy pozycjonować w wyszukiwarce Google. Dodatkowo na etapie budowy strony optymalizacji powinny zostać poddane wszystkie zdjęcia i kod strony. To pozwoli na uzyskanie maksymalnego wyniku w teście szybkości. W innym przypadku wszystkie istotne zmiany w strukturze i treści należy przeprowadzać, gdy strona jest już aktywna w internecie po przeprowadzeniu Audytu SEO. Drugim głównym elementem procesu pozycjonowania jest pozyskanie wartościowych linków lokalnych lub globalnych. W zależności od zasięgu aktywności pozycjonowanej strony WWW. Bardzo częstym błędem jest pozyskiwanie linków przychodzących ze stron, które posiadają bardzo mały poziom współczynnika „zaufania”. Może to powodować gwałtowny spadek pozycji strony w wynikach wyszukiwania. W dzisiejszych czasach unika się „sztuczek”, które w błyskawiczny sposób windują stronę internetową do TOP 10 w Google. Ponieważ zazwyczaj kończy się to długim procesem cofania decyzji podjętej przez robota Google. Wszystkie portale Social Media oraz usługi udostępniane przez Google jak np. Google Moja Firma (Google Maps) są istotne. Gdy są odpowiednio prowadzone i zoptymalizowane, również mają bardzo duży wpływ na pozycje serwisu w wyszukiwarce.